Beykoz Halı Yıkama

Beykoz Halı Yıkama

BEYKOZ HALI YIKAMA

Beykoz Eravcı Halı Yıkama ile İstanbul Anadolu yakasının en iyi ve güvenilir firması haline geldik. Firmamız halı yıkama işine oldukça özen göstermektedir. Beykoz halı yıkama firmaları içinde kurumsal yapıya sahibiz. Profesyonel ekip ve bu iş için geliştirilmiş son teknoloji makinalar kullanmaktayız. Beykoz Eravcı halı yıkama olarak müşteri memnuniyeti bizim için ilk sıradadır. İşimizi severek yapıyoruz. Uygun fiyatlara güzel işler başarıyoruz. Bu da bizi en çok tercih edilen firma haline getiriyor.

10 yıla aşkın bu işi severek yapan firmamız halılarınızı tek tek özenle temizlemekteyiz. Tamamen kurumsal bir firmayız. Asla merdiven altı halı yıkamalardan değiliz. Kendimize ait özel otomatik makinalarımız ile el değmeden temizlik hizmeti sunuyoruz.

Gün içinde halılarınız pek çok fazla kire maruz kalıyor. Halılar da zorlu lekeler olabiliyor. Çay, kahve, kan ve benzeri bir çok lekeye anında yanlış müdahale etmek yerine halı yıkama firmalarını aramak daha doğru olacaktır. Aynı zamanda evcil hayvan besleyen evlerde bu durum sağlık açısından daha önemli hale geliyor. Siz ve aileniz için halıları yılda en az 2 kere yıkatmak oldukça sağlıklı olacaktır. Sadece süpürge ile tozu alınan halılar tam olarak temizlik sağlamaz. Halı yıkattırmak sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Oluşan çevre şartları ve kentleşme ile evlerde halı temizliği yapmak zor hale geldi. Oluşan bu zorluktan dolayı güvenilir bir halı yıkama aramaya başladıysanız doğru adrestesiniz.

Büyük şehirlerde halı yıkamak mümkün olmadığı gibi de zordur. Bu zorluğu kolaylaştırmak adına bizim gibi güvenilir firmalara halılarınızı emanet edin ve farkı sizde görün. Hızlı ve güvenilir firmamız tüm Beykoz ve mahallelerine en iyi hizmeti vermektedir. Hızlı ve ücretsiz teslimat ile müşterilerimizden sorunsuz şekilde halılarını teslim alıyoruz.

BEYKOZ EN İYİ HALI YIKAMA FABRİKASI

Beykoz Eravcı Halı Yıkama gün geçtikçe en çok tercih edilen firma haline gelmektedir. Bunun nedeni işimize ve müşterilerimize verdiğimiz önemden kaynaklanmaktadır. Beykoz firmaları arasında tek kurumsal yapıya sahip olan uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Asla merdiven altı halı yıkama fabrikası değiliz. Teknolojinin tüm yenilikleriyle birlikte tam otomatik makinalar kullanmaktayız. Ekibimiz ile verdiğimiz bu hizmetler ile Eravcı Halı Yıkama bünyesindeki tesislerimizde halı, koltuk, battaniye-yorgan, stor perde, yatak yıkama, yerinde halı yıkama gibi birçok hizmeti de vermekteyiz. 

Halılarınızda yırtık, sökük olması durumunda overlok işlemi de yapılmaktadır. Profesyonel personellerimiz ile özenle onarılır. Siz müşterilerimizin memnuniyeti için halıları tek tek özenle temizlemekteyiz. Yılda en az 2 defa halılarınızı yıkatmak siz ve sevdikleriniz için oldukça sağlıklı olacaktır. Evde süpürgeler ile çok detaylı ve derin bir temizlik sağlanmaz, sağlığınız için halılarınızı profesyonel kişilere bizlere emanet etmek daha iyi olacaktır.