Çekmeköy Halı Yıkama Hızlı Servis

Çekmeköy Halı Yıkama Hızlı Servis

ÇEKMEKÖY HALI YIKAMA

Çekmeköy Eravcı Halı Yıkama ile Anadolu yakasının en iyi ve güvenilir firması haline geldik. Firmamız halı yıkama işine oldukça özen göstermektedir. Çekmeköy halı yıkama firmaları içinde kurumsal yapıya sahibiz. Profesyonel ekip ve bu iş için geliştirilmiş son teknoloji makinalar kullanmaktayız. Çekmeköy Eravcı halı yıkama olarak müşteri memnuniyeti bizim için ilk sıradadır. 

10 Yıla aşkın bu işi severek yapan firmamız halılarınızı tek tek özenle temizlemekteyiz. Tamamen kurumsal bir firmayız. Asla merdiven altı halı yıkamalardan değiliz. Kendimize ait özel otomatik halılar ile el değmeden temizlik hizmeti sunuyoruz. Gün içinde halılarınız pek çok kire maruz kalıyor. Halılar da zorlu lekeler olabiliyor. Aynı zamanda evcil hayvan besleyen evlerde bu durum sağlık açısından daha önemli hale geliyor. Siz ve aileniz için halıları yılda en az 2 kere yıkatmak oldukça sağlıklı olacaktır. Sadece süpürge ile tozu alınan halılar tam olarak temizlik sağlamaz. Halı yıkattırmak sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Büyük şehirlerde halı yıkamak mümkün olmadığı gibi de zordur. Bu zorluğu kolaylaştırmak adına bizim gibi güvenilir firmalara halılarınızı emanet edin ve farkı sizde görün.

Hızlı ve güvenilir firmamız tüm Çekmeköy ve mahallelerine en iyi hizmeti vermektedir. İstanbul Anadolu yakası bütün bölgelerine hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizden gelen önerilere açık bir firmayız. Bütün Halılar birbirinden ayrılarak tek tek yıkanmaktadır. Her geçen gün yenilen ve teknolojiye ayak uydurarak makine parkurunu yenileyip daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Sistemli olarak profesyonel takip ederek müşterilere daha çabuk ve hızlı teslimat yapılmaktadır.

Eravcı halı Yıkama Çekmeköy bütün mahallerine ücretsiz servis yapmaktadır. Çekmeköy Alemdağ Halı yıkama,Çekmeköy Aydınlar Halı Yıkama, Çekmeköy Cumhuriyet Halı Yıkama, Çekmeköy Çamlık Halı Yıkama, Çekmeköy Çatalmeşe Halı Yıkama, Çekmeköy Ekşioğlu Halı Yıkama, Çekmeköy Güngören Halı Yıkama,Çekmeköy Hamidiye Halı Yıkama olmak üzere tum çekmeköye hizmet vermekteyiz.

ÇEKMEKÖY HALI YIKAMA FARKI

Çekmeköy Eravcı Halı yıkama olarak profesyonel kadromuz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı hedefledik. Çekmeköy halı yıkama ile halıların;

- Ücretsiz olarak aynı gün içinde teslim alıyoruz.

- Uzman ekibimiz tarafından halılarınızı tek tek inceliyoruz.

- Vasıfsız ve kalfiye olmayan hiç bir personel çalıştırmamaktayız.

- El değmeden otomatik fırçalı makinelerimiz ile en doğru ve kaliteli halı şampuanlarını ve leke sökücü ilaçları kullanıyoruz.

- Halılarda yırtık sökük olması durumunda müşteri bilgisi dahilinde tamir ediyoruz (overlok işlemi yapıyoruz).

- Halılarınız bol su ile temiz ortamlarda yıkanır.

- Halınızın bol suyu demir döküm sıkma makinalarımız tarafından sıkmaya atılır.

-  Kapalı ve temiz kurutma odalarımız sayesinde halılarınızın teslimat süresi kısalır.

- Halılar müşteriye SMS yoluyla bilgilendirilir.

- En geç 4-5 gün içinde halılar teslim edilir.

ÇEKMEKÖY PROFESYONEL HALI YIKAMA

TOZ ALMA:

Randevu ile yerinden teslim alınan halılar tesisimize gelir. Halılar cinsine ve özelliklerine göre ayrılır. Yıkamaya girmeden önce halılar önce çırpılarak toz alma makinasından geçirilir.

YIKAMA İŞLEMİ: 

Tozlarından arındırılan halılar yıkama işlemine hazır olur. Cinsine göre halılar ayrılır ve ona göre yıkama şekli belirlenir. Son teknoloji gelişmiş, otomatik halı yıkama makinalarımızda yıkanır. Tamamen el değmeden yıkanır. Lekeler özenle takip edilir ve leke sökücü ilaçlarımız ile her türlü lekeler çıkarılır. Özel organik halılar için uygun şampuanlar kullanılır. Özellikle bol su ile yıkanır. Halıların derinlerindeki kiri ve tüm tozu temizlemekte garanti veriyoruz. Yıkama işlemi biten halılar demir döküm halı sıkma makinamıza girer.

KURUTMA VE PAKETLEME:

Yıkama işlemi kadar önemli olan halıların kuruma işlemidir. Mevsimlere göre kuruma süresi değişen halılar kapalı kurutma odalarına alınır. Bu nedenle mevsimlerden etkilenmez. Kurutma işleminin ve teslimatın daha hızlı olması adına kurutma odalarımız tasarlanmıştır. Kuruyan halılar paketlenir ve adrese teslim için araçlara alınır.

ÇEKMEKÖY HALI YIKAMA FİYATLARI

Çekmeköy Eravcı Halı Yıkama müşterilerimiz tarafından en sevilen firma haline geldik. Sizler için geliştirmiş olduğumuz ekip ve ekipmanlarımız ile en iyi hizmeti sunuyoruz. Halı yıkama fiyatları halıların cinsi ve metrekaresine göre belirlenir. Net fiyat bilgisini görmek için fiyat sayfamızı ziyaret edin.

 Çekmeköy Halı Yıkama Fiyatları