Kartal Eravcı Halı Yıkama-Ücretsiz Servis

Kartal Eravcı Halı Yıkama-Ücretsiz Servis

KARTAL HALI YIKAMA

Kartal Halı Yıkama firması kaliteli ve profesyonel halı yıkama hizmetleri sunmaktayız. Gelişmiş makine parkuru ile en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Halıların cinsine ve özelliklerine göre halılara özenli ve ayrı ayrı temizlik yapmaktayız. Değerli halılarınız itina ile yıkanır ve hijyenik hale getirilir. Derinlemesine işleyen kir ve toz süpürge ile her zaman tamamen hijyen sağlamaz. Bu yüzden bizim gibi güvenilir firmalara halılarınızı yılda en az 2 defa yıkatmak sağlınız açınızdan daha doğrudur.

Kartal ve mahalleleri başta olmak üzere tüm İstanbul Anadolu yakasında 7 gün hizmet veriyoruz.

Müşteri memnuiyeti ilkesi ve müşterilerimizden gelen önerilere de önem veriyoruz. Zamanında müşteriden teslim alıp gününde teslimatlar yapılmaktadır. Kaliteli şampuanlar kullanıp, tamamen halılar için geliştirilmiş son teknoloji yıkama makineleri kullanmaktayız. 12 fırçalı demir döküm makinelerle el değmeden halılarınız yıkanır. Asla merdiven altı halı yıkama firması değiliz.

Kartal Eravcı Halı Yıkama olarak en iyisini ve daha kalitelisini yapmak için çok çalışıyoruz. Kaliteden ödün vermiyoruz. Kartal halı yıkama olarak bütün mahallerine hizmet vermekteyiz. Kartal  halı yıkama fiyatları hakkında bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.


KARTAL HALI YIKAMA FİYATLARI