En İyi Koltuk Yıkama Firması - Kaliteli Hizmet

En İyi Koltuk Yıkama Firması - Kaliteli Hizmet

KOLTUK YIKAMA

İstanbul Anadolu yakasına en iyi koltuk yıkama firması olarak hizmet vermekteyiz. Evlerimizde, işyerlerinde, araçlarımızda ve daha birçok yerde koltuklar ortamı konforlu hale getirmektedir. Gün geçtikçe günümüzde insanlar artık koltukları kendileri yıkamak yerine bu hizmeti veren bilir kişilere vermeyi tercih etmeye başladı. Bu tercihin artmasıyla birlikte Eravcı Koltuk Yıkama olarak bu işi en iyi şekilde yerine getiren firma haline geldik. Kaliteli hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini her gün artırıyoruz.

Profesyonel ekibimiz, kullandığımız özel koltuk yıkama şampuanlarımız, özel ilaçlarımız, son teknoloji makinelerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Ekibimiz randevu alınan adrese giderek yaklaşık 1 saat içinde odanızdaki koltuk takımını temizler. Şöyle ki koltukların havalandırılarak kuruması yaz aylarında 3-4 saat içindeyken, kış aylarında ise 5-6 saat içinde değişmektedir. Koltuklarınızı bu bilgiyi göz önünde bulundurarak yıkatmanızı öneririz. Koltuklar müşterinin istediği saat ve gün randevu verebilmektedir. Ancak en geç 1 gün öncesinden randevu vermesi gerekmektedir.

Sizde koltuklarınızı temizletmek istiyorsanız iletişim numaralarımızdan veya WhatsApp müşteri hattımızdan hemen randevu alabilirsiniz..

KOLTUK YIKAMA NASIL YAPILIR?

Koltuk yıkama nasıl yapılır sorusunu kısaca cevaplayalım. Koltuklarımız kirlenebilen, bakterileri ve tozu içinde tutabiliyor. Her evde mutlaka temizlik rutininden koltuklar da geçer. İçerisindeki kalın süngerler nedeniyle silinmesi durumunda çamur haline bürünür ve olduğundan daha kirli görünür. Bundan dolayı koltukları silmek ve yıkamak arasında oldukça fark vardır. Koltukları silmek kesinlikle yanlıştır. Koltukları silmek yerine yıkamak daha sağlıklıdır.

Gelin adım adım koltukları nasıl yıkıyoruz okuyalım;

1. Çalışan personellerimiz evlerinize gelerek önce koltuğun kumaşını tespit eder. Tüm şampuan ve makinalarımız ile gelen personellerimiz döşemenin cinsine göre uygun şampuanı seçer. Varsa önceden lekeler tespit edilip önce ilaç müdahalesi yapılır.

2. Şampuan seçiminin ardından makinaya gerekli karışımlar dökülür.

3.Ardından koltuk yıkama işlemine başlanılır. Fırça başlıklı makinemiz oval hareketlerle yıkanır. Koltuğun hassasiyetine göre fırçalama ve makine seçimi yapılır.

4.Kirlerinden kusturulan koltuk yıkama işleminden sonra su püskürtme ve vakumlama özelliği olan makinemiz ile yıkama işlemi tamamlanır.

5. Yukarda da bahsettiğimiz gibi mevsim değişikliği göz önünde bulundurularak kurumaya bırakılır.

KOLTUK YIKAMA FİYATLARI

ÜRÜN ADI FİYAT / TL
KOLTUK TAKIMI1500/5000 TL
KETEN, SATEN, ANTİLOP KOLTUK1000TL
KÖŞE TAKIMI450 TL
ÇEKYAT (ADET)750 TL
KOLLU BERJER SANDALYE

125 TL

SANDALYE (ADET) 85TL 

KOLTUK YIKAMA HİZMETLERİ:

1-EVDE KOLTUK YIKAMA: 

Zaman zaman temizlenmeye ihtiyacı olan koltukları evde yıkamak oldukça zahmet gerektirir. Hijyeni açısından koltukları silerek veya daha farklı işlemlerle temizlemek, koltukları daha da kirli gösterir. Bunun önüne geçmek için  koltuklarınızın temizliği için bizler koltuklarınızı tertemiz yapıyoruz. Koltuklarınızın her bir köşesine işlem yapıyoruz. Lekeleri de  anında çözün sunuyoruz. Aileniz ve sevdiklerinizle daha temiz bir ortam için bir aramanızda hemen yanınızdayız. Ev koltuk kumaşlarına özel makinalar, ilaç ve şampuanlar kullanmaktayız. Sağlığınız için koltuklarınızı yılda en az 2 defa yıkatmanızı öneririz. Sizde evde koltuk yıkama hizmeti almak için iletişim numaralarımızdan uygun fiyatlara koltuklarınızı yıkatın.

2-ARAÇ KOLTUK YIKAMA:

Araç koltuğu temizliğini hizmetlerimizin arasına ekleyen firmamız bu talebi oldukça görmekte. Uygun fiyatlar ve profesyonel ekibimiz ile en iyi hizmeti sunan firmalar arasındayız. Kullandığımız tamamen bu iş için kullanılan makinalarımız ile anında temizliyoruz. Ev koltukları gibi araç koltukları da hijyen açısından oldukça önemlidir. Araç koltukları için üretilmiş makinaları kullanarak koltuklarınıza zarar vermeden işlemi temizliği gerçekleştiriyoruz. Araçlarınızda her gün günlerce kir ve bakteri barındırdığından başta bir koltuk temizliğinden de geçmelidir. Bizler bu zorluğu sağlamak adına siz değerli müşterilerimize güvenilir hizmet sunmaktayız. 

3-OFİS KOLTUK YIKAMA:

Bu hizmetlerimizin içinde tabi ki ofis koltukları da yer almaktadır. İş yerlerinde ve bir çok çalışma alanlarında tüm İstanbul Anadolu yakasına da koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Ofis koltukları müşterilerimizden oldukça talep aldığımız ve hizmet verdiklerimizdendir. En iyi koltuk yıkama firmaları arasında olduğumuzdan müşteri memnuniyeti oldukça fazladır. Ofis koltuklarını dip köşe, tüm detaylarını ekibimiz ile anında temizliyoruz.

BUHARLI KOLTUK YIKAMA NASIL YAPILIR?

Bulunduğu mekanın konforunu, estetik görünümü kazandıran koltuklar farklı yöntemlerle de temizlenebilir. Bu da buharlı koltuk yıkamadır. Buharlı koltuk yıkama için tamamen özel ve faklı makinalar kullanılır. Bu işlemi yaparken makinalardan 150-170 derece sıcaklıkta buhar üretir. Bu yüksek sıcaklıktaki buhar koltuklarınızdaki en zor lekeleri bile çözmektedir. Diğer koltuk yıkama işlemlerine göre asla kimyasal kullanılmamasıdır. Bu demek oluyor ki tamamen doğal bir şekilde koltuklarınız temizleniyor. 

Buharlı koltuk yıkama kolaylığı açısından günümüzde oldukça tercih edilmektedir. Son yıllar da her alana oldukça ilgi gören bir hizmet haline gelmiştir. Bu yöntem ile koltuklarınız normal koltuk yıkama işlemine göre ıslaması daha da azdır. Yani kuruma süresi daha da kısa olmaktadır. Rutubet riskini de minimuma indirir. 

- İlk olarak emiş gücü yüksek makinamız ile koltuklar vakumlanarak toz ve kirlerinden arındırılır.

- Daha sonra koltuk buharla yumuşatılarak bakteri ve mite temizliği sağlanır. Gerekli sıcaklık sağlanınca yüksek püskürtme gücü makinemizle buhar verilir. 

- Buharlama işlemi tamamen bitince yüksek vakum ve emiş güçlü makinemizle ilk durulama yapılır. Bu işlemle tüm leke ve kirler yok olur.

- Minderin temizliği bittikten sonra koltukların kasaları, tüm kumaş yüzeyi ve deri yüzeyleri yıkanır.

- Bütün bu işlemlerden sonra hala leke çıkmadıysa uzman ekibimiz ile lekeye özel ilaç uygulanır. Kontrol bitince teslim edilir.


Tavsiye Yazı: Ataşehir Halı Yıkama

Tavsiye Yazı: Yorgan Yıkama