Pendik Eravcı Halı Yıkama

Pendik Eravcı Halı Yıkama

PENDİK HALI YIKAMA

Pendik  Eravcı Halı Yıkama  olarak  hedefimiz müşteri memnuniyeti ve en iyi şekilde hizmet vermektir. Pendik halı  yıkama olarak en iyi ve en kaliteli hizmeti vermektir. Sizlere en iyisini vermek için kendimizi geliştirmek için daha çok çalışıyoruz. Uzman kadromuz ile kalitemizi arttırma çabasındayız.

Halı Yıkama da önemi halılarınız kullandığımız yerde çocukların oyun yeri hem de yemek masasıdır. Halılar evde mekanda hem sıcak tutar hem de evin parçasıdır. Halılar yerde sürekli toz olur elimizde her yerde görülmese de halının diplerine çöker. Evde her zaman detaylı temizlik yapılmaz. Evde yapılan temizlikte mikroplar halı yıkamaya göre detaylı temizlenmez.

Evlerinizde halılarınızı köpüklü su ile fırçalamak halıları temizlese de halı ipliğine zarar verir. Yüzeysel temizlik yapıldığından halı dipleri kirli kalacaktır. Halıyı yıkadıktan sonra kurumama durumuna bağlı olarak oluşan bakteriler size ve ailenizi sağlık açısından olumsuz etkileyecektir. Aynı zamanda ev içinde kötü kokuya neden olacaktır.

Profesyonel Halı Yıkama hizmetlerini firmamız Eravcı Halı Yıkama ile size en iyi hizmeti sunuyoruz. Bambu, yün, el dokuma, halı yıkama, yün halı yıkama, akrilik halı halılarınız itina ile temizlenir.

Aynı zamanda halılar için geliştirilmiş özel organik şampuanlar ile yıkanmaktadır. İnatçı ve çıkması inatçı lekeler için özel leke sökücü ilaçlarımız ile leke konusunda kesin sonuç vermekteyiz. Çay, kahve, kan ve birçok lekeleri çıkarma konusunda iddialıyız. Aynı zamanda halılarınıza overlok işleminide isteğiniz dahilinde yapılır.

Özel olarak bu iş için tasarlanmış otomatik halı yıkama makinalarımız da el değmeden yıkıyoruz. Her cins halı için özel halı yıkama ve temizleme şekli bulunmaktadır. Bizler buna dikkat ederek halılarınızı fabrikamızda yıkıyoruz.

PENDİK HALI YIKAMA İŞLEMLERİ

TOZ ALMA: 

Halı yıkama tesislerimize getirilen halılarınız öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Önceden leke kontrolleri yapılır. Lekeler leke sökücü ilaçlar ile çıkarılır. Halının ipliğine zarar vermemeye özen gösterilir. Daha hijyenik olması adına önce tüm halılar toz makinesinden geçirilir. Toz ve kirlerin kabası alınır. Ardından yıkama işlemine alınır. Bu işlem yapılmadığı süreçte toz birikintisi çamurlaşarak halının derinlerinde kalmaktadır. Biz bunun önüne geçmek için bu işlemi kesinlikle yapmaktayız.

YIKAMA İŞLEMİ: 

Halılar toz işleminin ardından tamamen temiz ve hijyenik ortamlarda yıkamaya alınır. Tam otomatik makinelerde el değmeden halılar bol su ile yıkanır. Tam 12 adet fırça bulunan otomatik makinelerimiz ile kirlerden arındırılır ve bakterilerden arındırılır. Tamamen kaliteli halı yıkama şampuanları ve halı ilaçları kullanılır. Halıya zarar vermemek adına fırçanın sertliği ayarlanır. Halının her yerine eşit dağıtılarak bol halı şampuanlarımız kullanılarak yıkanır. Bol su kullanılır. Halılar durulandıktan sonra sıkma işlemine alınır.

KURUTMA İŞLEMİ:

Halılarınız yıkandıktan sonra demir döküm sıkma makinalarımızda sıkılır. Durulama işleminin ardından halıların kontrolü yapılır ve inatçı çıkmayan lekeler varsa müdahale edilir. Halı leke çıkarma ilaçları ile halı ipliklerine zarar vermeden çıkarılmaya özen gösterilir. Kurutma odalarımıza alınan halılar 1-2 gün gün içerisinde kurur. Mevsimsel şartlara ve halının cinsine göre bu durum değişebilir.

TESLİMAT:

Kuruyan halılar lekelerin çıkmaması veya farklı bir olası duruma karşı kontrole alınarak incelenir. Daha sonra özel halı parfümü sıkılarak paketlerine giydirilir ve servis için araçlara alınır. Müşteri bilgilendirildikten sonra ücretsiz teslim edilir.  


PENDİK HALI YIKAMA FİYATLARI

Eravcı Pendik Halı Yıkama fabrikası olarak gün geçtikçe sevilen firma haline geldik. Sizler için geliştirdiğimiz ekipman ve ekiplerimiz ile en kaliteli hizmeti vermekteyiz Halı fiyatları halının cinsi ve metrekaresine göre hesaplanmaktadır. Net fiyat bilgisi için sitemizdeki fiyat listemizi ziyaret edebilir veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.