Sancaktepe Halı Yıkama Hızlı Teslimat

Sancaktepe Halı Yıkama Hızlı Teslimat

SANCAKTEPE HALI YIKAMA

Sancaktepe Halı Yıkama ile bu işi en iyi yapan firmalardan ilk sıradayız. Gün geçtikçe sevilen firmamız tüm Sancaktepe mahallerine hizmet vermektedir. Sağlığınızı tehlikeye atmadan hijyenik ortamda halılarınız yıkanır. Sancaktepe firmaların asarında tek kurumsal yapıya sahip olan ve uzman kadrosuyla hizmet vermekteyiz. Asla merdiven altı halı yıkama şirketi değiliz. Ekibimiz ile verdiğimiz bu hizmetler ile Eravcı Halı Yıkama bünyesindeki tesislermizde halı, koltuk, yorgan-battaniye, stor perde, yatak yıkama, yerinde halı yıkama gibi bir çok hizmeti de sunmaktayız. 

Eğer daha önce halılarınızı hiç detaylı yıkattırmadıysanız kir ve bakterileri içinde barındırmaya devam eder. Halı tüm evi kapladığından temizliği belli eder. Çocuklu evlerde halı hijyeni oldukça önemlidir. Halılarınızın temizliği siz ve aileniz en açısından çok önemlidir. Özellikle evinizde hayvan bakıyorsanız daha dikkatli olmanız gerekiyor. Bu yüzden detaylı temizlik sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Halılarınızı yılda en az 2 defa yıkamanızı öneriyoruz.

Sancaktepe başta olmak üzere tüm İstanbul Anadolu yakasına temiz ve güvenilir hizmet veriyoruz. Halılarınız tamamen ücretsiz olarak evlerinizden alınır. Kısa süre içinde sizlere teslim edilir.

Lekelerle savaşma konusunda oldukça iddialı olan firmamız tüm cins halılarınız lekeleriyle savaşır. Halılarınızı çitileyip halı ipliklerine daha çok zarar vermektense anında bizlere ulaşıp tüm inatçı lekelerden kurtulun. Ayrıca halılar evin estetiğini kazandıran bir parça olduğundan kirlendiğinde hemen göze batmaktadır. Bu temizliği halılarınızın uzun ömürlülüğünü artırmak için yapıyoruz. Yılda en az 2 defa halılarınızın yıkanmasını öneriyoruz. 

Halılarınızda yırtık sökük olması durumunda profesyonel ekibimiz tarafından özenle onarılır. Kısaca overlok işleminde de oldukça iyiyizdir.

Sancaktepe Halı Yıkama Fabrikamıza gelen halılar incelenir. Müşteri dahilinde halıda varsa lekeleri incelenerek ilaçları seçilir.

Ardından halı yıkama tesislerimize gelerek yıkamaya alınır. El değmeden makinelerimizde bol su ile yıkanır. Yıkanan halılar demir döküm güçlü sıkma makinelerimize alınarak sıkılır.

Daha sonra halı kurutma odalarına alınır halının cinsine göre en az 12 saatte halılar kurur. Paketlenmeden önce tekrar leke veya olası durumun önüne geçilerek kontrol yapılır. Paketlenme yapıldıktan sonra ücretsiz şekilde adrese teslim edilir.

Geliştirdiğimiz online teknoloji sayesinde müşterilerimize sms yolu ile bilgilendirmekteyiz. Halılarınızın teslim alındığını, halı yıkama toplam adet tutarını ve teslim tarihini sizlere yakından haber vermekteyiz.

Sancaktepe halı yıkama olarak fiyatlarımız tüm müşterilerimize uygun şekildedir. Halıların cinsine ve metrekaresine göre fiyatlarımız belirlenir. Halı yıkama fabrikamız olarak daha fazla işçi kapasitesi ile sizlere daha iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz.

SANCAKTEPE EN İYİ HALI YIKAMA FABRİKASI

Halılarınızı doğru halı yıkamacıya vermek oldukça zordur. İyice araştırmak her zaman en iyisidir. Sabit telefon hattını, adresini özellikle firmanın internet üzerindeki yorumlarını incelemekte fayda var. Bizler halıları tamamen temiz ortamlarda, otomatik makinalar ile el değmeden yıkıyoruz. Kaliteli ve doğal halı şampuanları kullanıyoruz.

Bizler için her zaman müşteri memnuniyeti ön plandadır. Halıları teslim ettiğimizde müşterilerimizin güler yüzlerini gördüğümüzde tüm yorgunluğumuz gidiyor. Halılarınızın kirlenmesinden korkmayın Sancaktepe Eravcı Halı yıkama ilk gün ki temizliğinde yıkayıp teslim edilir.

Eravcı Halı Yıkama ile halılarınız derinlemesine temizlenir. Halılarınızda oluşan olası kan lekesi, kahve lekesi, çay lekesi gibi birçok lekeyi çıkarmakta yardımcı oluyoruz. Ayrıca yerinde halı yıkama ve halı tamiri gibi işlemlerde hizmet vermekteyiz.

Eravcı halı yıkama bünyesindeki tesislerimizde halı, yerinde halı, koltuk, yorgan-battaniye, yatak, stor perde gibi tüm eşyalarınızın temizle işlemlerini güvenle yaptırabilirsiniz. Sadece halılarınızın temizlenmesi değil sağlığınızıda önemsiyoruz.

Sancaktepe Eravcı Halı Yıkama fabrikası olarak müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak adına daha fazla çalışan işçi kapasitesiyle çalışıyoruz. Halılarınız tıpkı gün gibi görünsün.  

SANCAKTEPE' DE HIZLI VE ÜCRETSİZ TESLİMAT

Sancaktepe'nin tüm semt ve mahallelerine verdiğimiz hizmet tüm müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyor. 7/24 Ücretsiz teslimat ve hızlı servisimiz ile anında temizlik hizmeti sunuyoruz. Sancaktepe bünyesindeki en çok tercih edilen firma haline geldik.

Hijyen koşullarında yıkadığımız halılar, tesislerimizde tamamen güvenilir şekilde emanet edeceğiniz bir firmayız. Firmamızda tamamen bu işi bilen profesyonel personellerimiz ile çalışmaktayız. Bu da bizleri hizmetimizde ileriye taşımaktadır. Geniş personel kapasitemiz ile işlerimizi hızlı ve temiz bir şekilde ilerletmekteyiz.

İşimize olan özen ve önemimiz siz müşterilerimizin bizleri her seferinde tercih etmesine neden oluyor. Evinizin halılarınızı gönül rahatlığı ile yıkatacağınız bir firmayız. Aileniz ve sevdiklerinizin sağlığı için bizim gibi işini temiz yapan güvenilir firmaları tercih edebilirsiniz.

Sancaktepe halı yıkama fiyatları hakkında gün içinde bizi iletişim adresimizden dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Yıkama işlemi hakkında merak ettikleriniz için halı yıkama içeriğimize göz atabilirsiniz.

SANCKTEPE'DE NEDEN ERAVCI HALI YIKAMA ?

1.Halıların cinsine ve yapısına uygun şampuanlar, uygun yıkama yöntemi ile halılar yıkanır.

2.Halıların lekelerine göre uygun çalışma ile leke çıkarma işlemi yapılır.

3.Bol su ile halılar yıkanır, yüzde yüz organik halı şampuanları kullanılır.

4.Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız halılarınızı güvenilir bir şekilde teslim eder.

5. Tüm halılar tek tek kontrollü bir şekilde yıkanır.

6.Asla merdiven altı yerlerde halılarınız yıkanmaz. Tamamen halı yıkama ortamları için geliştirilmiş otomatik makinalar ile özenle yıkanır.

7. Kurutma odalarımızda halıların daha hızlı kurumasını sağlanır.

8.Halılar sms yoluyla müşteri bilgilendirilir. Teslimat için uygun gün için müşteri bilgilendirlir.

SANCAKTEPE HALI YIKAMA İŞLEMLERİ:

1- Toz Alma

Sancaktepe mahallelerinden alınan halılar önce müşteriye SMS yolu ile halıyla ilgili detaylı bilgi ve fiyat gönderilir. Alınan halılar tesislere getirilerek toz alma işlemine girerek toz ve kaba kirinden arındırılır. Bu işlem oldukça önemlidir. Çoğu firma bu işlemi yapmıyorken bizler tüm halıları toz alma makinemizden geçirmekteyiz

2- Otomatik Makinede Yıkama

Tozundan arındırılan halıların lekeleri belirlenir, cinsine göre ayrılır, halıda yırtık sökük olması durumunda overlok yapılır. Ardından otomatik makineye girmeye hazır olan halılar bol su ve özel halı şampuanları ile yıkanır. Şampuanlarımız tamamen halılar için organik özel şampuanlardır. Halılnın cinslerine göre yıkama şekli ve şampuanları değişir. Leke sökücü ilaçlarımız ile %100 lekeler yok edilir.

3- Sıkma ve Kurutma 

Yıkanan halılar önce sıkılmak için demir döküm sıkma makinesine alınır ve ardından hijyenik olan kurutma odalarımıza alınır. Minimum 8 saatte halılar kurumaya bırakılır.

4- Kontrol ve Teslimat 

Halı teslim edilmeden önce tekrar kontrol edilir. Halı parfümü sıkılır. Ardından paketlenir ve araçlara alınır. Müşteriye teslim etmeden önce SMS yoluyla veya arayarak bilgi verilir. 

HALI YIKAMADA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Halı yıkama da dikkat edilmesi gerekenler oldukça önemlidir. Halı yıkama sırasında kullanılan halı şampuanları ve yıkama çeşitleri oldukça önemlidir.

-Halı yıkarken kullanılan şampuanın halının cinsine uygun olması gerekir.

-Ayrıca halının cinsine göre yıkanması en önemli hususlardandır.

-Halının ne çok sıcak suyla ne de çok soğuk suyla yıkanması gerekir.

-Her halı cinsi otomatik makinelerde yıkanmaz.

-Halı yıkandıktan sonra iyice sıkılması oldukça önemlidir.

-Bol su ile yıkanan halılar tamamen kurtulmadan teslim edilmez.

Halılarınızın en iyi şekilde ve güvenilir kişilere yıkatmayı düşünüyorsanız bizi tercih edin. Halı temizliği konusunda çalışan firmamız diğer firmalara göre oldukça başarılıdır. Sizi ve halılarınızın temizliğini en az kendimiz kadar düşünüyoruz. Büyük bir özen ve titizlikte yıkanan halılarınızı belirmiş olduğunuz adrese ücretsiz şekilde teslim ediyoruz. Eğer Sancaktepe de halı yıkamayı düşünüyorsanız şuan doğru adrestesiniz.

SANCAKTEPEDE HALI YIKAMA FARKI

Sancaktepe Halı Yıkama ile %100 müşteri memnuniyeti ile yıllardır bu sektördeyiz. En kaliteli şampuanları kullanan firmamız halılarınıza zarar vermeden en iyi temizliği sağlar. En gelişmiş son teknoloji halı yıkama makinemizle halılarınız el değmeden yıkanır. Mutlu müşterilerimiz ile halıların lekelerini çıkarmakta öncü firmayız. Halılarınıza zarar vermeden hızlı teslimat ile müşterilerimizi diğer firmalar gibi mağdur etmiyoruz.  Şeffaf fiyatlar ile bütçenize uygun fiyatlara halı yıkama işlemi yapıyoruz. 

- Öncelikle halılarınız ücretsiz adresinizden teslim alınır. 

- Alınan halı SMS ile müşteriye fiyat ve toplam halı sayısı gibi bilgiler otomatik gönderilir. 

- Halılar fabrikamızda önce tozu alınır. Sonrasında üç çeşit yıkama işlemi bulunur:
 1. Otomatik makinede yıkama: Örneğin bu makineye uygun makine halıları ve birçok bu makineye uygun halılar yıkanır.

 2. Yerde halı yıkama: Özel el dokuma ve zarar görebilecek hassas halılar yerde yıkama yöntemi ile yıkanır.

 3. Yerinde halı yıkama: Daha çok ofis halısı ve duvardan duvara olan halılar yerinde yıkama tekniği ile yıkanır.

- Sıkma ve kurutma işleminde sıkılan halılar tesisimizin geliştirdiği teknoloji ile kurutma odamızda 12 saat kurumaya bırakılır.

- Halı teslim edilmeden önce pek çok  firmanın yapmaya gerek bulmadığı tekrar kalite kontrol yapılır. Bu sayede olası memnuniyetsizliğin önüne geçilir.

- Teslimat yapılmadan önce SMS veya arayarak müşteri bilgilendirilerek teslim edilir.

SANCAKTEPE HALI YIKAMA FİYATLARI 

Sizlere sunduğumuz en iyi hizmet anlayışı ile fiyatları da daha makul yere çektik. Gün geçtikçe büyüyen firmamız daha da müşteriler tarafından daha da sevilen hale geldi. Halı yıkanmadan önce belki de en çok merak edilen fiyatlar olmaktadır. Bu durumda firmamız müşterilerimiz için en uygun fiyatlara kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Dışarıdaki enflasyon ile birlikte halının eni ve boyu hesaplanarak metrekare başına fiyatlar belirlenir. Aynı zamanda halının cinsi göz önünde bulundurulur. Daha ayrıntılı ve güncel fiyatları sitemizden görmek için tıklayın :Halı Yıkama Fiyatları

SANCAKTEPE YERİNDE HALI YIKAMA

Sancaktepe mahalleleri ve tüm İstanbul Anadolu yakasına gerçekleştirdiğimiz yerinde halı yıkama hizmetini firmalar arasında en iyisi olarak yerine getiriyoruz. Bu işi yapan sayılı firmalardan biriyiz. Yerinde halı yıkamaya talep gün geçtikçe artmaktadır. Bu artış nedeniyle kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere bu hizmeti sunuyoruz.

Yerinde halı yıkama için ofis, cami, işyerleri, plazalar, oteller, evler ve birçok ortamda hizmetimizi en profesyonel şekilde yıllardır sürdürüyoruz. Her geçen gün artan talepler ile yerinde halı yıkamayı tüm İstanbul Anadolu yakasına sunuyoruz.

Yerinden kalkması zor olan halılar için oldukça kolaylık sağlar. Duvardan duvara büyük halılar, yerinden sökülmesi zor olduğundan yerinde halı yıkama yapılır.

Müşterilerimizin oldukça memnun olduğu bu işlem nasıl yapılır merak ediyor musunuz?

SANCAKTEPE YERİNDE HALI YIKAMA NASIL YAPILIR?

Evinizdeki yere yapışkan duvardan duvara halılarınız, camii halıları, otel halıları, ofis halıları gibi bir çok yerde yerinde halı yıkama işlemi yapıyoruz.

1-Süpürme işlemi ile kaba toz ve kirler temizlenir.

2- Halı da leke varsa öncelikle leke çıkarma işlemi yapılır.

3- Halı yıkama makinaları sayesinde sıcak suyla özel halı şampuan karışımı yapılarak solüsyon uygulanır.

4- Karışım daha sonra güçlü vakum makinaları ile çekilir. Kir ve mikrobu içine çeker.

SANCAKTEPE'DE GÜVENİLİR HALI YIKAMA FABRİKASI

Sancaktepe'de güvenilir bir halı yıkama arıyorsanız hemen bize ulaşın. Firmamız senelerdir bu sektörde uzman hale geldi. Halılarınız güven içinde yıkanıp teslim edilmektedir. Sorunsuz bir şekilde teslim edilen halılar müşterilerimizin memnuniyetini daha çok kazanmamıza neden oldu. Bizler için müşteri memnuniyeti en önemlisidir. Bu yüzden kusursuz şekilde müşterilerimize hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli makinalarımız ile bu işi olduğu gibi yapmaktayız. Bu işi bilen işçilerimiz tarafından halılar yıkanmaktadır.

Asla merdiven altı firma değiliz. Sizde bizlere sorunsuz ve güvenilir şekilde halılarınızı yıkatmak istiyorsanız bizlere Sancaktepe Halı Yıkama iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz..

SIKÇA SORULAN SORULAR:

Halılarım kaç günde teslim edilir ?

+ Halılar hava şartlarına göre veya halının cinsine göre tamamen kuruduysa teslimat yapılır. Bu işlem yaklaşık 2-4 gün sürmektedir.

Halı yıkama fiyatları nedir ? Fiyatlar neye göre belirlenir ?

+ Halı yıkama fiyatları halının cinsine, eğer halı özel ise ve metrekaresine göre fiyat belirlemekteyiz. Daha detaylı fiyat incelemek için tıklayın.. Halı Yıkama Fiyatları

Sancaktepe' de en yakın halı yıkama firması hangisi ?

+ Firmamız tüm İstanbul Anadolu yakasına hizmet vermektedir. Servislerimiz her gün hizmet vermektedir. İyi bir hizmet için yakınlığından ziyade firmanın kalitesini göz önünde bulundurmak daha önemlidir.


DİĞER HİZMET YERLERİMİZ:

Kurtköy Halı Yıkama

Ataşehir Halı Yıkama

Tavsiye Yazı: Koltuk Yıkama