Sultanbeyli Hali Yikama

Sultanbeyli Hali Yikama

SULTANBEYLİ HALI YIKAMA

    Sultanbeyli Halı Yıkama ile bu işi en iyi yapan firmalardan ilk sıradayız. Gün geçtikçe sevilen firmamız tüm Sultanbeyli mahallerine hizmet vermektedir. Sağlığınızı tehlikeye atmadan hijyenik ortamda halılarınız yıkanır. Sultanbeyli firmaların asarında tek kurumsal yapıya sahip olan ve uzman kadrosuyla hizmet vermekteyiz. Asla merdiven altı koltuk yıkama şirketi değiliz. Ekibimiz ile verdiğimiz bu hizmetler ile Eravcı Halı Yıkama bünyesindeki tesislermizde halı, koltukyorgan-battaniye, stor perde, yatak yıkama, yerinde halı yıkama gibi bir çok hizmeti de sunmaktayız. 

    Sultanbeyli başta olmak üzere tüm İstanbul Anadolu yakasına temiz ve güvenilir hizmet veriyoruz. Halılarınız tamamen ücretsiz olarak evlerinizden alınır. Kısa süre içinde sizlere teslim edilir.

    Lekelerle savaşma konusunda oldukça iddialı olan firmamız tüm cins halılarınız lekeleriyle savaşır. Halılarınızı çitileyip halı ipliklerine daha çok zarar vermektense anında bizlere ulaşıp tüm inatçı lekelerden kurtulun.Ayrıca halılar evin estetiğini kazandıran bir parça olduğundan kirlendiğinde hemen göze batmaktadır. Bu temizliği halılarınızın uzun ömürlülüğünü artırmak için yapıyoruz. Yılda en az 2 defa halılarınızın yıkanmasını öneriyoruz. 

    Halılarınızda yırtık sökük olması durumunda profesyenel ekibimiz tarafından özenle onarılır. Kısaca overlok işleminde de oldukça iyiyizdir.

    Sultanbeyli Halı Yıkama Fabrikamıza gelen halılar incelenir. Müşteri dahilinde halıda varsa lekeleri incelenerek ilaçları seçilir.