Ümraniye Eravcı Halı Yıkama

Ümraniye Eravcı Halı Yıkama

ÜMRANİYE HALI YIKAMA 

  • Ümraniye Halı Yıkama firması 10 yıla aşkın süredir kaliteli ve profesyonel halı yıkama hizmetleri sunmaktayız. Gelişmiş makine parkuru ile en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Halıların cinsine ve özelliklerine göre halılara özenli ve ayrı ayrı temizlik yapmaktayız. Değerli halılarınız itina ile yıkanır ve hijyenik hale getirilir. Derinlemesine işleyen kir ve toz süpürge ile her zaman tamamen hijyen sağlamaz. Bu yüzden bizim gibi güvenilir firmalara halılarınızı yılda en az 2 defa yıkatmak sağlınız açınızdan daha doğrudur. Halı yıkama tecrübemiz gün geçtikçe arttı ve en çok tercih edilen firmalardan biri haline geldik. 
  •  Ümraniye ve mahalleleri başta olmak üzere tüm İstanbul Anadolu yakasında 7 gün hizmet veriyoruz. Müşteri memnuiyeti ilkesi ve müşterilerimizden gelen önerilere de önem veriyoruz. Zamanında müşteriden teslim alıp gününde teslimatlar yapılmaktadır. Kaliteli şampuanlar kullanıp, tamamen halılar için geliştirilmiş son teknoloji yıkama makineleri kullanmaktayız. 12 fırçalı demir döküm makinelerle el değmeden halılarınız yıkanır. Asla merdiven altı halı yıkama firması değiliz. 
  • Ümraniye Eravcı Halı Yıkama olarak en iyisini ve daha kalitelisini yapmak için çok çalışıyoruz. Kaliteden ödün vermiyoruz. Ümraniye halı yıkama olarak bütün mahallerine hizmet vermekteyiz. Firma olarak, halılarınızın temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için uzmanlaşmış bir ekiplerle çalışmaktayız. Kaliteli hizmet anlayışımız ve profesyonel yaklaşımımızla, halılarınızı en iyi şekilde temizleyip, size hijyenik ve ferah bir yaşam alanı sunmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda  halılarınızda oluşan olası kan lekesi, kahve lekesi, çay lekesi gibi birçok lekeyi çıkarmakta yardımcı oluyoruz. Ayrıca yerinde halı yıkama ve halı tamiri gibi işlemlerde hizmet vermekteyiz. 
  • Profesyonel Ekip: Halı yıkama konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir ekibimiz bulunmaktadır. Halılarınızı titizlikle temizleyen ve özel bakım yöntemleriyle hijyenik bir şekilde yıkayan ekiplerimiz, en iyi sonucu elde etmek için özenle çalışır.
  • Gelişmiş Ekipman ve Makineler: İşimizi en iyi şekilde yapmak için son teknoloji ekipmanları kullanıyoruz. Gelişmiş halı yıkama makinelerimiz ve etkili temizlik ürünlerimiz sayesinde halılarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlıyoruz.
  • Çevre Dostu Temizlik: Hem müşteri sağlığını önemsiyor hem de doğaya duyarlı bir şekilde hizmet veriyoruz. Kullandığımız temizlik ürünleri çevre dostudur ve insan sağlığına zararlı kimyasallar içermez.
  • Hızlı ve Güvenilir Hizmet: Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Halılarınızı en kısa sürede teslim etmek için hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

      ÜMRANİYE PROFESYONEL HALI YIKAMA

      Ümraniye halı yıkama firması olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına kaliteli ekipman ve tecrübeli personellerimiz ile çalışmaya devam ediyoruz. Ümraniyenin tüm mahallerlerine haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Halılarınız siz müşterilerimizin belirttiği tarih ve saatler içinde ücretsiz teslim alınır. Alınan halılarınız tesislerimize getirilir ve varsa lekeler tespit edilir. Halıda yırtık, sökük overlok gerektiren durumlarda müşteri bilgisi dahilinde ayrıca onarılır. İncelenen halıların ilk olarak toz ve kiri makinalarımızdan geçerek arındırılır.

       Ümraniye Eravcı halı yıkama fabrikası olarak aldatıcı reklamlara asla yer verilmemektedir. Tamamen kendi bünyemizdeki müşterilerimiz yansıtılmaktadır. Kalitemizden ödün vermeden halılarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturmayı seviyoruz. Bunu yaparken elimizden gelenin en iyisini yapmaya önem veriyoruz. 

      Tamamen özel olarak üretilmiş organik halı şampuanları kullanmaktayız. Halılar için geliştirilmiş özel leke çıkartıcı ilaçlarımız ile halılarınızın görünümünü yeniden kazanmasını sağlıyoruz. Asla merdiven altı bir fabrikamız yoktur. Aksine bu işler için geliştirilmiş özel ve son teknolojik büyük 18 fırçalı makinelerimizle halılarınız yıkanmaktadır.

      Anti bakteriyel şampuanlarımız ile halılarınız bol su ile en iyi şekilde yıkanır. Yıkanan halılar asla sıkılmadan asılmaz. Önce halılar demir döküm sıkma makinalarımız ile güzelce suyu sıkılır. Ardından özel kurutma platformlarımıza veya özel kurutma odalarımıza asılarak kurumaya bırakılır. Kuruyan halılar son kez incelenip paketlenerek ücretsiz şekilde adrese teslim edilir. 

        Ümraniye Eravcı halı yıkama olarak güvenilir firma haline geldik. Bunun sebebi işimize ve müşterilerimizin memnuniyetine önem vermemizdir. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sıradadır. Sınırsız personel ve kaliteli doğru ekipmanlarımız sayesinde işimize ilk günkü gibi emek vermekteyiz. İstanbul Anadolu yakasına hizmetimiz haftanın her günü devam etmektedir. Bizlerden en iyi ve güvenilir hizmeti almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşın.

      ÜMRANİYE HALI YIKAMA FİYATLARI

      Ümraniye Eravcı Halı yıkama olarak yıllardır sevilen ve tercih edilen firma haline geldik. İdeal fiyatlara halılarınızı en iyi şekilde yıkamaktayız. Halı fiyatlarımız halıların cinsine ve metrekarelerine göre hesaplanmaktadır. Net fiyat bilgisi danışmak için bizleri arayabilir veya aşağıdaki linkten fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

      Ümraniye Halı Yıkama Fiyatları

      ÜMRANİYE ERAVCI HALI YIKAMA  AŞAMALARI